Spordiennustused Eestis

Nagu ka mujal maailmas, toovad spordiennustused ka Eestis kasiinodele väga suure osa sissetulekutest. Samas sooviksid paljud panuste tegijad ning sportlasedki, et spordiennustusi ei seostataks hasartmängudega, kuna need toimivad erinevalt kui slotimängud, kaardimängud, rulett või muud mängud, mille tulemus sõltub üksnes statistikast, või subjektiivselt vaadates, õnnest.

Spordimängu tulemust mõjutab niivõrd suur hulk asjaolusid ning õnnest ja statistikast saab rääkida hoopis teises võtmes. Analüüsioskus on küll väga oluline, ent oleks vale väita, et ainuüksi sellest võitja ennustamiseks piisab.

 

Eesti puhul on kõige populaarsem spordiennustusi teha mõnes internetiportaalis, mitte spordibaaris, füüsilises kihlveokontoris või kasiinos. Eks seda võib seostada ka eestlase iseloomuga ning jaheda ilmaga, mis tähendab, et põhjuseid kodus püsida on rohkem, kui kodust väljuda.

 

See ei tähenda aga, et kasiinode või spordibaaride taskud tühjaks jääksid. Kasvõi seetõttu, et ennustusportaale ning spordibaare ja kasiinosid peavad samad ettevõtted. Nii nagu internetist leitav kauplus, soovivad ka kasiinod interneti abil leida uusi kliente ning teatud kulusid kokku hoida.

 

Kus panuseid teha?

 

Selleks, et mõista, kus oma panuseid tegema hakata, tuleb aru saada, millist tüüpi mängija olete. Kui soovite reedeõhtuti kergelt meelt lahutada, siis soovitame kindlasti üha järjest uksi avavaid spordibaare, kus saab mõnusas õhkkonnas sõpradega telekast spordivõistulsi jälgida ning neile panuseid teha.

 

Kui aga huvitute teistestki hasartmängudest (optibet), võib minna kasiinosse, kus saab tutvuda kõiksuguste võimalustega oma raha peale mängides õnne proovile panna. Enamikes kasiinodes on ka spordivõistluseidülekandev televiisor ning võetakse vastu panuseid.

 

Kui otsustate panustega algust teha internetis, siis olete võitnud juba seetõttu, et teie ees avanev kihlveoportaalide ja kõiksuguste mängude valik on nii lai, et leiategi pärast väikest otsimist endale kihlvedude maailmas kõige sobivama koha.